Preparený substrát pre výsev a množenie 15L

Preparený substrát pre výsev a množenie 15L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (15)
4,50 €
Kód produktu: 04022021005
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

  Preparený substrát je zmeska kvalitnej bielej a čiernej rašeliny, ktorá je určená na výsev a množenie zdravých a silných rastlín. Substrát je veľmi jemný vďaka preparovaniu, vďaka tomu zaručuje rast bez burín, škodcov a ochorení rastlí...

Popis produktu

 

Preparený substrát je zmeska kvalitnej bielej a čiernej rašeliny, ktorá je určená na výsev a množenie zdravých a silných rastlín. Substrát je veľmi jemný vďaka preparovaniu, vďaka tomu zaručuje rast bez burín, škodcov a ochorení rastlín. Má upravné hodnotu pH (5,5 -7), a obsahuje perlit, minerály, íl, a podobne. Je to vynikajúca výživa pre rastlinky po dobu 6 týždňov. Substrát neobsauje pôdnych škodcov, klíčivé semená a spóry húb. 

Použitie: Nasypte potrebné množstvo do nádoby, zasajte semienka alebo odrezky rastlín. Zalejte primerane a udržujte vlhkosť po celú dobu. Neskôr pri vzídení semien a zakorenení odrezkov, sa odporúča prihnojovanie kvapalným univerzálnym hnojivom. 

Poznámka: Skladujte substrát po otvorení v sterilnom prostredí, pri prepravovaní otvoreného substrátu, je možnosť kontaminovania spórami húb. 

 


 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks