Preparený substrát pre výsev a množenie 15L

Preparený substrát pre výsev a množenie 15L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (31)
5,50 €
Kód produktu: 04022021005
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

  Preparený substrát je zmeska kvalitnej bielej a čiernej rašeliny, ktorá je určená na výsev a množenie zdravých a silných rastlín. Substrát je veľmi jemný vďaka preparovaniu, vďaka tomu zaručuje rast bez burín, škodcov a ochorení rastlí...

Popis produktu

 

Preparený substrát je zmeska kvalitnej bielej a čiernej rašeliny, ktorá je určená na výsev a množenie zdravých a silných rastlín. Substrát je veľmi jemný vďaka preparovaniu, vďaka tomu zaručuje rast bez burín, škodcov a ochorení rastlín. Má upravné hodnotu pH (5,5 -7), a obsahuje perlit, minerály, íl, a podobne. Je to vynikajúca výživa pre rastlinky po dobu 6 týždňov. Substrát neobsauje pôdnych škodcov, klíčivé semená a spóry húb. 

Použitie: Nasypte potrebné množstvo do nádoby, zasajte semienka alebo odrezky rastlín. Zalejte primerane a udržujte vlhkosť po celú dobu. Neskôr pri vzídení semien a zakorenení odrezkov, sa odporúča prihnojovanie kvapalným univerzálnym hnojivom. 

Poznámka: Skladujte substrát po otvorení v sterilnom prostredí, pri prepravovaní otvoreného substrátu, je možnosť kontaminovania spórami húb. 

 


 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks