reďkovka odrody semená osiva predaj

reďkovka odrody semená osiva predaj

reďkovka odrody semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Reďkovka v 1g obsahuje 100 - 120 semien.

Zobrazenie mriežky:

18 jours Bio reďkovka červená 475 semien

(0)
Objednávky (52)

18 jours reďkovka červená má podlhovasty tvar, vhodná pre poľné pestovanie. Vyborná do šalátov, na chlebík, plná vitamínov a pridáva pekny dekoratívny efekt do jedál. Má dobrú rezistenciu voči špongio..

2,40 €

Blanka reďkovka guľatá biela

(0)
Objednávky (16)

Jarná a jesenná. Vlastnosti odrody. Blanka je skorá odroda reďkovky so snehovo bielou farbou bulviček. Vhodná pre jarné i jesenné výsevy do fóliovníkov, parenísk i priamo na pole. Vzhľadom k aty..

1,26 €

Burro Gigante reďkovka 15g

(0)
Objednávky (66)

Reďkovka BURRO GIGANTE je stará tradičná talianska odroda so silnou európskou históriou. Reďkovku „Obriu maslovú“ môžete zberať na jar a na jeseň, rovnako ako aj počas horúcich letných mesiacov. Je to..

1,70 €

Burro Gigante reďkovka celoročná obria 6g

(0)
Objednávky (163)

Reďkovka BURRO GIGANTE je stará tradičná talianska odroda so silnou európskou históriou. Reďkovku „Obriu maslovú“ môžete zberať na jar a na jeseň, rovnako ako aj počas horúcich letných mesiacov. Je to..

1,30 €

Cherry Belle reďkovka guľatá červená 1,5 g

(0)
Objednávky (48)

pre rýchlenie aj pole, guľatá, červená  Vlastnosti odrody. Cherry Belle je ranná, guľatá odroda s jasne červenou farbou a bielou, krehkou dužinou, ktorá má vynikajúcu chuť. Reďkovka je tolerantn..

0,70 €

Duo reďkovka guľatá červenobiela

(0)
Objednávky (33)

Vlastnosti odrody. DUO je červeno biela, guľovitá až plocho guľovitá buľvička s prevažne náhlym prechodom do stredne hrubého hlavného koreňa. Povrch je hladký, v horných dvoch tretinách šarlátovo č..

1,03 €

Duo reďkovka veľmi skorá guľatá 4g

(0)
Objednávky (54)

REĎKOVKA DUO je veľmi skorá červenobiela odroda určená na skoré poľné pestovanie aj na rýchlenie vo fóliovníkoch. Jedna z najskorších odrôd, vegetačná doba je 31 - 35 dní. Je veľmi odolná proti dutost..

0,70 €

Ester reďkovka červená na rýchlenie 50 g

(0)
Objednávky (43)

Ester reďkovka červená na rýchlenie Balenie: 50 g..

4,75 €

Felix F1 reďkovka veľmi skorá nepraská nedrevnatie 3 g

(0)
Objednávky (29)

Vlastnosti odrody. Reďkovka Felix F1 je veľmi skorá hybridná odroda, vhodná aj na jarné rýchlenie. Nepraská a nie je náchylná na drevnatenie. Dužina je biela, pevná, príjemnej chuti. Vegetačná doba..

2,40 €

Francia reggeli Reďkovka podlhovastá červeno-biela 5 g

(0)
Objednávky (93)

Vlastnosti odrody. Odroda Francia reggeli je červenobiela podlhovastá odroda. Balenie: 5 g..

0,80 €

Granát reďkovka guľatá červená

(0)
Objednávky (53)

pre rýchlenie aj pole, guľatá, červená  Vlastnosti odrody. Granát je ranná, guľatá odroda s jasne červenou farbou a bielou, krehkou dužinou, ktorá má vynikajúcu chuť. Reďkovka je tolerantná na c..

1,03 €

Granát reďkovka skorá guľatá 4g

(0)
Objednávky (43)

REĎKOVKA GRANÁT je skorá kvalitná tradičná odroda s veľkou guľovitou karmínovočervenou buľvičkou. Vhodná predovšetkým na jarné poľné pestovanie a rýchlenie v pareniskách a pod fóliami. Má vysoký podie..

0,70 €
Zobrazenie 1 až 12 z 39 (4 stránok)