Reďkovka Sluis Garden

Reďkovka Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená reďkoviek. Reďkovka typická jarná zelenina. Konzumuje sa krehká a šťavnatá buľvička, ktorá je najčastejšie guľatá alebo podlhovastá. Tie podporujú tvorbu žlče a urýchľujú zažívací proces. Používa sa pri liečení ochorení žlčníka, žalúdka a priedušiek. Vyborná do šalátov. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

18 jours Bio reďkovka červená 475 semien

(0)
Objednávky (52)

18 jours reďkovka červená má podlhovasty tvar, vhodná pre poľné pestovanie. Vyborná do šalátov, na chlebík, plná vitamínov a pridáva pekny dekoratívny efekt do jedál. Má dobrú rezistenciu voči špongio..

2,40 €

Black Spanish reďkev čierna 750 semien

(0)
Objednávky (11)

Black Spanish je unikátna čierna odroda redkovka, je okrúhla s bielou dužinou vo vnútri. Je to lahko pestovatelná zelenina, vhodná aj na neskoré pestovanie. Korene majú značne ostrú chuť a konzumuje s..

1,90 €

Raxe reďkovka červená okrúhla Bio 300 semien

(0)
Objednávky (15)

Raxe je okrúhla reďkovka pre skoré a neskoré pestovanie v skleníku a na záhrade. Pestovanie je možné po cely rok vo vykurovanom skleníku. Vyborná do šalátov, na chlebík, plná vitamínov a pridáva pekny..

2,40 €

Raxe reďkovka výsevný pásik 5 m

(0)
Objednávky (16)

Raxe je okrúhla reďkovka pre skoré a neskoré pestovanie v skleníku a na záhrade. Výsevný pásik má rýchle použitie. Je vyrobený z papiera, ktorý sa rozpúšťa v pôde. Položte pásku do rovného pôdneho lôž..

3,50 €

Red Meat reďkovka červená dužina 250 semien

(0)
Objednávky (14)

Red Meat je unikátna reďkovka nazyvaná aj reďkovková dyňa vdaka svojmu tvaru a vnútornej farbe. Vonkajšia strana je atraktívna biela až svetlozelená, dužina je lahodná, ružová. Táto nádherná farebná k..

3,50 €

Summercross F1 reďkev biela dlhá letná 70 semien

(0)
Objednávky (1)

Summercross F1 je letná, biela reďkovka dlhého tvaru. Chut je ostrá, vyborná do šalátov, na celebs, plné vitamínov. Pre zimné uskladnenie listy odtočte a nezrezávajte ich. Výsieva sa nariedko do riadk..

3,50 €

Zmes červených, bielych a polobielych reďkoviek 800 semien

(0)
Objednávky (12)

Zmeska reďkoviek červených, bielych a polobielych okrúhleho tvaru. Vyborná do šalátov, na chlebík, plná vitamínov a pridáva pekny dekoratívny efekt do jedál. Má dobrú rezistenciu voči špongiovitosti, ..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)