Reynvaanii prunus laurocerasus vavrínovec lekársky C3L/ 40-50

Reynvaanii prunus laurocerasus vavrínovec lekársky C3L/ 40-50

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 030520006
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Reynvaanii prunus laurocerasus vavrínovec lekársky je známy pre svoje svetlé, lesklé zelené listy a pre svoj kompaktný vzrast.  Patrí medzi dekoratívne stálozelené kry, výborné do živých plotov, ako solitér a do kvetináčov, vďaka svojmu ...

Popis produktu

Reynvaanii prunus laurocerasus vavrínovec lekársky je známy pre svoje svetlé, lesklé zelené listy a pre svoj kompaktný vzrast. 

Patrí medzi dekoratívne stálozelené kry, výborné do živých plotov, ako solitér a do kvetináčov, vďaka svojmu hustému porastu. V priemere dorastá do výšky 2m a šírky 2 - 3 m. Kvety sú biele s príjemnou vôňou, čas kvitnutia je začiatkom mája až koncom mája, rýchlosť rastu je pomalý. Neskôr sa tvoria dekoratívne čierne bobule. Pri výsadbe je dôležitá poloha chránená pred silným vetrom, vyhovuje mu viac tieň a polotieň, než slnko. Cez zimu je citlivý na mráz a  je vhodná koreňová pokrývka. Pôdna vlhkosť suchá až vlhká, pôdna štruktúra normálna až ľahšia, pôdne pH mierne kyslá až zásaditá, zásobenie živinami normálne. Ker nie je náročný na znečistené ovzdušie a suché pôdy. Tvarovanie a strihanie je najlepšie počas júna a ručne, bez elektríckých prístrojov, ktoré môžu poškodiť listy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks