Rose Glow berberis thunbergii dráč C3L/ 30-40

Rose Glow berberis thunbergii dráč C3L/ 30-40

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 170420010
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Rose Glow berberis thunbergii dráč patrí medzi oceňované odrody, je to opadavý ker s krásnym tmavo ružovým zafarbením s bielou kombináciou. Dorastá do výšky 1.5m a 1.2m do šírky. Kvitne počas jari drobné žlté kvietky a neskôr na jeseň sa tvoria de...

Popis produktu

Rose Glow berberis thunbergii dráč patrí medzi oceňované odrody, je to opadavý ker s krásnym tmavo ružovým zafarbením s bielou kombináciou. Dorastá do výšky 1.5m a 1.2m do šírky. Kvitne počas jari drobné žlté kvietky a neskôr na jeseň sa tvoria dekoratívne červené bobule. Tie slúžia ako potrava pre zvieratká a ako pestré sfarbenie zimných záhrad. 

 Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.     

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks
Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks