Rose Glow berberis thunbergii dráč C3L/ 30-40

Rose Glow berberis thunbergii dráč C3L/ 30-40

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 170420010
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Rose Glow berberis thunbergii dráč patrí medzi oceňované odrody, je to opadavý ker s krásnym tmavo ružovým zafarbením s bielou kombináciou. Dorastá do výšky 1.5m a 1.2m do šírky. Kvitne počas jari drobné žlté kvietky a neskôr na jeseň sa tvoria de...

Popis produktu

Rose Glow berberis thunbergii dráč patrí medzi oceňované odrody, je to opadavý ker s krásnym tmavo ružovým zafarbením s bielou kombináciou. Dorastá do výšky 1.5m a 1.2m do šírky. Kvitne počas jari drobné žlté kvietky a neskôr na jeseň sa tvoria dekoratívne červené bobule. Tie slúžia ako potrava pre zvieratká a ako pestré sfarbenie zimných záhrad. 

 Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.     

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Compacta marhuľa  samoopelivá letná prostokorenná podpník myrobalán