Rosy Rocket berberis thunbergii dráč C2L

Rosy Rocket berberis thunbergii dráč C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 150520005
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Rosy Rocket berberis thunbergii dráč je opadavý ker, ktorý ma vzpriamený vzrast, a vytvára stĺpovitý tvar. Dorastá do 1.2m výšky a 45cm šírky. Jeho výhonky majú ružové sfarbenie, kvety červené a aby dosiahli svoje ružové zafarbenie, treba slnečné ...

Popis produktu

Rosy Rocket berberis thunbergii dráč je opadavý ker, ktorý ma vzpriamený vzrast, a vytvára stĺpovitý tvar. Dorastá do 1.2m výšky a 45cm šírky. Jeho výhonky majú ružové sfarbenie, kvety červené a aby dosiahli svoje ružové zafarbenie, treba slnečné stanovište. Počas jary kvitnú drobné žlté kvietky a v lete dozrievajú dekoratívne červené bobule. Tie sa tvoria do jari a tým prinášajú pekne spestrenie v zimných záhradach.

Pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks
Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks