Rosy Rocket berberis thunbergii dráč C2L

Rosy Rocket berberis thunbergii dráč C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 150520005
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Rosy Rocket berberis thunbergii dráč je opadavý ker, ktorý ma vzpriamený vzrast, a vytvára stĺpovitý tvar. Dorastá do 1.2m výšky a 45cm šírky. Jeho výhonky majú ružové sfarbenie, kvety červené a aby dosiahli svoje ružové zafarbenie, treba slnečné ...

Popis produktu

Rosy Rocket berberis thunbergii dráč je opadavý ker, ktorý ma vzpriamený vzrast, a vytvára stĺpovitý tvar. Dorastá do 1.2m výšky a 45cm šírky. Jeho výhonky majú ružové sfarbenie, kvety červené a aby dosiahli svoje ružové zafarbenie, treba slnečné stanovište. Počas jary kvitnú drobné žlté kvietky a v lete dozrievajú dekoratívne červené bobule. Tie sa tvoria do jari a tým prinášajú pekne spestrenie v zimných záhradach.

Pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Compacta marhuľa  samoopelivá letná prostokorenná podpník myrobalán