Záhradnícke balenie osiva a semien rôzne firmy

Záhradnícke balenie osiva a semien rôzne firmy

Záhradnícke balenia nedržíme všetky skladom. Mávame tie najčastejšie predávané, a aj pri tých sa môže stať že nie sú. Dodanie týchto semien trvá za normálnych okolností 7 - 14 dni, v niektorých prípadoch aj trochu dlhšie. Vždy v stredu ich objednávame, aby boli v stredu o týždeň. Preto Vás prosíme, aby ste si tieto balenia semien objednávali v dostatočnom predstihu.

Zobrazenie mriežky:

Admira F1 uhorka nakladačka hruboostná 25g

(0)
Objednávky (1)

..

9,86 €

Aidagold fazuľa kríčková žltá lusková

(0)
Objednávky (79)

Kríková.    Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda žlto struká kríčkového typu, 30 - 40 cm vysoká, vzpriameného vzrastu. List je tmavo zelený, menší, špicatý. Struk je žltý, mierne prehnutý,..

1,15 €

Alice Cibuľa jarná semená

(0)
Objednávky (20)

  Vlastnosti odrody. Polo skorá, výnosná odroda. Guľovitá, žlto hnedá, stredne veľká cibuľa je obalená pevnými, dobre priliehajúcimi suknicami. Krček je stredno silný, dobre zaťahuje. Je určená ..

0,96 €

Amoro F1 tekvica hokkaido kríčková oranžová

(0)
Objednávky (70)

Dlhšia skladovateľnosť Kríčkové, na varenie Vlastnosti odrody. Amoro F1 je výnosná odroda tekvice typu Hokkaido, plody sú v tvare srdca o hmotnosti 0,8 až 1,3 kg, pokožka má jasne oranžovú farbu..

3,11 €

Amszterdami Mrkva skorá 50g

(0)
Objednávky (27)

Vlastnosti odrody. Odroda Amszterdami je skorá karotka. Dorastá do dĺžky 8 - 12 cm za 100 - 110 dní od vysiatia...

5,50 €

Amy paprika sladká vysoké výnosy

(0)
Objednávky (69)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amy je odroda nižšieho vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti predovšetkým vo fóliovníkoch, v južných oblastiach i vo volnej pôde. Plod j..

1,73 €

Amyka F1 paprika sladká veľmi skorá

(0)
Objednávky (35)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amyka je odroda veľmi skorá stredného vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti (smotanovo žltá farba). Plod je menší smotanový hrubostenný ..

3,11 €

Ananas Melón cukrový žltý 10g

(0)
Objednávky (6)

Vlastnosti odrody. Nová odroda melónu s vegetačnou dobou 100 - 110 dní. Plody sú vajcovitého tvaru s hmotnosťou 1,5 - 2,5 kg. Majú oranžovú šupku s jemným sieťovaním a bielou sladkou dužinu. Melón ..

7,70 €

Anina mrkva karotka stredne skorá

(0)
Objednávky (32)

Stredne skorá karotka. Vlastnosti odrody. Mrkva Anina je poloskorá odroda nanteského typu. Dlhé, valcovité plody s tupým zakončením sa vyznačujú výborným vonkajším i vnútorným vybarvením a hladk..

0,96 €

Anya F1 uhorka nakladačka hruboostná 5g

(0)
Objednávky (0)

Nakladačka hruboostná. Partenokarpická. Vlastnosti odrody. Uhorka Anya F1 je ďalšia partenokarpická odroda nakladačiek s hrubou bradavičnatosťou. Veľmi výnosná, vhodná pre intenzívny spôsob pest..

5,72 €

Atlantis F1 Brokolica semená

(0)
Objednávky (18)

  Vlastnosti odrody. Atlantis F1 je polo skorá odroda brokolice pre letný až jesenný zber s jemnými ružicami. Tmavo zelené vypuklé ružice dosahujú hmotnosť okolo 0,5 kg. Doporučujeme hlavne pre ..

2,14 €

Avola hrach záhradný veľmi skorý

(0)
Objednávky (62)

Veľmi skorý.  Vlastnosti odrody. Záhradný hrach Avola je veľmi skorá odroda. Pestovanie. Hrach siaty je nenáročný na pôdu, najlepšie sa mu darí v ľahkých hlinitých pôdach. Zaraďujeme ho do..

1,15 €
Zobrazenie 1 až 12 z 290 (25 stránok)