Spiraea chamaedryfolia tavoľník ožankolistý C1.5L

Spiraea chamaedryfolia tavoľník ožankolistý C1.5L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 11062007
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Spiraea chamaedryfolia alebo tavoľník ožankolistý je vysoký oproti ostatným odrodám, má biele drobné kvietky, ktoré sa tvoria koncom jari až začiatkom leta, v tvare gule. Ide o pekný kontrast s jasne zelenými listami, dlhými 4-8cm. Spire...

Popis produktu

Spiraea chamaedryfolia alebo tavoľník ožankolistý je vysoký oproti ostatným odrodám, má biele drobné kvietky, ktoré sa tvoria koncom jari až začiatkom leta, v tvare gule. Ide o pekný kontrast s jasne zelenými listami, dlhými 4-8cm.

Spirea po slovensky tavoľník je hustý, bohato kvitnúci ker s krásnymi drobnými kvietkami, vďaka svojmu vzrastu je výborný do živých plotov, ale i do skupiniek a samostatne, pri cestičkách a chodníkoch. V priemere dorastá ker do 1 až 2 m. Listy má zelené a počas jesene sa mení sfarbenie na žltú. Na jar začiatkom mája až júna začína kvitnúť, rýchlosť rastu je pomalý a dobre mrazuvzdorný. Poloha na výsadbu je dobrá na slnku a v polotieni. Pôda je vhodná dobre odvodnená, dobrá je mierne kyslá až mierne zásaditá, zásobená s dobrými živinami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm
Elsanta jahoda stredne skorá kontajner
Evie 2 jahody stálerodiace kontajnerovane
Ostara jahoda stálerodiaca aromatická kontajner
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks