Stromy listnaté rôzne tvary

Stromy listnaté rôzne tvary

Stromy listnaté predaj opadavé a stálozelené a niektoré aj kvitnúce v kvetináčoch, v baloch a prostokorenné v rôznych tvaroch a veľkostiach.

Zobrazenie mriežky:

Alphens Globe platan javorolistý kmienik 120cm kontajner C10L

(0)
Objednávky (0)

Platanus acerifolia Platan javorolistý Alphens Globe je menší platan rastúci do guľového tvaru. Dokáže odolať mrazom až do -29°C. Sadíme na slnečné miesto s priepustnou pôdou...

110,00 €

Beni-maiko acer palmatum javor dlaňovitolistý C5L/ 40-50

(0)
Objednávky (3)

Beni-maiko acer palmatum javor dlaňovitolistý mení sfarbenie na jar je lístie žiarivé tmavo červené a na leto tmavo zelené so červeným okrajom. Je to zakrslá odroda a dorastá iba do 1.5 m. Výborný na ..

48,00 €

Bloodgood acer palmatum javor dlaňovitolistý C3L/ 50-60

(0)
Objednávky (6)

Bloodgood acer palmatum javor dlaňovitolistý je podobný odrode "Atropurpureum", je to krásny hustý fialový stromček, patrí medzi najlepšie fialové odrody, vďaka svojmu . Na jar sa tvoria drobné fialov..

30,00 €

Fireglow acer palmatum javor dlaňovitolistý C7,5L/ 40-50cm

(0)
Objednávky (2)

Fireglow acer palmatum javor dlaňovitolistý má zdravý vzrast, sýte červeno fialové sfarbenie lístia na jeseň, a hustú korunu. Dorastá do 4 m. Jeho lístie na začiatku má červené sfarbenie, prechádza ze..

44,00 €

Green Dwarf Quercus Dub kontajner kmienik 180 cm

(0)
Objednávky (1)

Green Dwarf Quercus palustris DUB MOČIARNY  patrí medzi jedinečné druhy, s pomalým rastom, známy aj ako "Zelený trpaslík". Je výborný hlavne do malých záhrad, ktoré majú limitované miesto. Jeho vzrast..

110,00 €

Haaren Quercus Dub kontajner C15L kmienik 180 cm

(0)
Objednávky (0)

Haaren Quercus rubra DUB červený  patrí medzi jedinečné druhy, s pomalým rastom, známy aj ako "Zelený trpaslík". Je výborný hlavne do malých záhrad, ktoré majú limitované miesto. Jeho vzrast je dobre ..

110,00 €

Red Robin Photinia červienka kmienik 180-200cm/C35L/14-16cm

(0)
Objednávky (4)

Photinia Red Robin červienka patrí medzi obľúbené kry vďaka svojmu peknému kompaktnému vzrastu. Je to stálo zelený krík aj bez dodatočného zostrihovania, dorastajúci do veľkosti 2 - 3 m. Listy sú lesk..

295,00 €

Shaina acer palmatum javor dlaňovitolistý C3L/ 30- 40cm

(0)
Objednávky (1)

Shaina acer palmatum javor dlaňovitolistý patrí medzi tmavé odrody, počas leta je sfarbenie červené a zintenzívňuje sa na jeseň. Má pekný vzpriamený a hustý vzrast, dorastá do 3 m.  Acer palmatum j..

30,00 €

Shaina acer palmatum javor dlaňovitolistý C4L / 50-60cm

(0)
Objednávky (19)

Shaina acer palmatum javor dlaňovitolistý patrí medzi tmavé odrody, počas leta je sfarbenie červené a zintenzívňuje sa na jeseň. Má pekný vzpriamený a hustý vzrast, dorastá do 3 m.  Acer palmatum j..

40,00 €

Tricolor Purpurea Fagus sylvatica Buk lesný kontajner / 125-150 cm

(0)
Objednávky (0)

Tricolor Purpurea Fagus sylvatica Buk lesný je známy pre svoje krásne pestré sfarbenie lístia, je to opadavý, malý strom. Lístie je dlhé 4 cm, na začiatku je sfarbenie fialové s ružovým okrajom, neskô..

80,00 €
Na dotaz

Albizia julibrissin C35L / obvod kmeňa 8-10cm

(0)
Objednávky (0)

Albizie julibrissin Mimóza (hodvábna) sú skvostom každej záhrady. Vďaka otepľovaniu sa im už začína dobre dariť aj v našich oblastiach. Sú výnimočné tým, že kvitnú v lete, niekedy aj na jeseň a tvarom..

Na dotaz

Albizia julibrissin Chocolate Fountain previslá kontajner C5L

(0)
Objednávky (0)

FOTO JE ILUSTRAČNÉ. Albizie julibrissin Mimóza (hodvábna) sú skvostom každej záhrady. Vďaka otepľovaniu sa im už začína dobre dariť aj v našich oblastiach. Sú výnimočné tým, že kvitnú v lete, nieke..

Zobrazenie 1 až 12 z 51 (5 stránok)