Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Besy stolový vinič rezistentný bezsemenný kontajner C3L

(0)
Objednávky (30)

Vinič stolový rezistentný Besy je kontajnerovaný, bezsemenný. Vzrast je bujný, strapec je výrazný a dlhý, bobuľa je bielo-žltá a stredne veľká. Chuť je sladká so šťavnatou dužinou. Veľmi skoro dozriev..

16,00 €

Džin stolový vinič bezsemenný rezistentný ružový kontajner C2L

(0)
Objednávky (13)

Džin je tmavoružová veľmi skorá odroda bezsemenného stolového viniča ktorá dozrieva v prvej polovici augusta. Dosahuje spoľahlivú vysokú úrodu, cylindricko kónické strapce sú veľké od 800 g do 1200 g...

16,00 €

Heike stolový vinič rezistentný bezsemenný C2,5L / 50-60cm

(0)
Objednávky (1)

Stolové hrozno Heike má bezsemenné červenofialové stredne veľké plody. Sú oválne a majú dobrú sladkokyslú, ovocnú chuť. Pre vysoké úrody sú optimálne podmienky priepustná, na živiny bohatá piesčitá pô..

16,00 €

Himrod vinič stolový rezistentný bezsemenný C2L/60cm

(0)
Objednávky (18)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Himrod je kontajnerovaný. Žltoplodá odroda, bohato rodiaca so zaujímavou malinovou arómou. Strapce sú veľké, bobule stredne veľké. Dozrieva v septembri. Je to mraz..

13,00 €

Lakemont (New York) vinič stolový bezsemenný rezistentný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (26)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lakemont (New York) má stredne veľké, guľaté bobule, sfarbené do zelenožlta, ktoré sú bezsemenné. Šupka je pevná, chrumkavá dužina s jemnou muškátovou chuťou. Stra..

14,00 €

Muscat Blue vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (17)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný  Muscat Blue je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, je bezsemenná odroda s muškátovou arómou. Plody sú modré, veľké, strapce stredne veľké. Dozrieva koncom..

15,00 €

Ruta stolový vinič veľmi skorý kontajner C2L

(0)
Objednávky (19)

Odroda dozrievajúca začiatkom augusta /105 dní/, s veľkými atraktívnymi bobuľami vážiacimi do 16 gramov, sladkej, harmonickej chuti. Strapce dosahujú strednú hmotnosť do 0,7 kg, sú vyrovnanej veľkosti..

16,00 €

Suffolk Red vinič stolový rezistentný bezsemenný ružový kontajner P1,5

(0)
Objednávky (39)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Suffolk Red je kontajnerovaný. Patrí medzi vyhľadávné odrody, hlavne pre svoje vlastnosti stromku a sfarbenie bobúl-ružová až svetla fialová bez semien. Má veľké s..

15,00 €

Vanessa vinič stolový rezistentný bezsemenný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (38)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Vanessa, je kontajnerovaný. Vyniká svojimi veľkými (2cm) ružovými bobuľami, ktoré sú takmer bez zrniečok harmonickej sladkej chuti. Pochádza z Kanady, kde našla rý..

15,00 €

Vatikán stolový vinič rezistentný skorý

(0)
Objednávky (78)

VATIKÁN Veľmi atraktívna, skorá odroda viniča dozrievajúca v prvej polovici augusta /115dní/. Krásna farba a tvar bobúľ ju predurčujú byť ozdobou každej záhradky. Bobule sú veľké, o hmotnosti aj viac..

16,00 €

Venus vinič stolový rezistentný bezsemenný modrý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (82)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Venus, je kontajnerovaný. Je jednou z najlepších odrôd na trhu. Je vysoko rezistentná na základné choroby. Vysoká mrazu odolnosť jej umožňuje pestovanie aj na nie ..

15,00 €
Na dotaz

Atika vinič stolový bezsemenný skorý kontajner C2L

(0)
Objednávky (10)

Atika je bezsemenná skorá modrá odroda stolového viniča s veľkými strapcami až 30cm okolo 280g, veľkými podlhovastými sladkými bobuľami a zvýšenou  rezistenciou voči plesni sivej. Odroda dozrieva v..

Zobrazenie 1 až 12 z 45 (4 stránok)