Zmes farieb cherry rajčiak kolíkový 10 semien

Zmes farieb cherry rajčiak kolíkový 10 semien

Počet hodnotení: 0 Objednávky (5)
4,28 €
Výrobca: Semo semená
Kód produktu: 5972
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

4 odrody - Sungreen, Sungold, Sunpeach, Sunlemon. Vlastnosti odrody. Zmes farebných a chutných malých rajčín čerešňového (cherry) typu. Jedná sa o kolíkové odrody. Sungreen – zelená farba zrelých rajčín, vyrovnané nasadzovani...

Popis produktu

4 odrody - Sungreen, Sungold, Sunpeach, Sunlemon.

Vlastnosti odrody.

Zmes farebných a chutných malých rajčín čerešňového (cherry) typu. Jedná sa o kolíkové odrody. Sungreen – zelená farba zrelých rajčín, vyrovnané nasadzovanie plodov, tolerantné k chladu. Sungold – veľmi skorá odroda, žlto oranžová atraktívna farba plodov. Sunpeach – narúžovělé plody, skorá odroda, odlišná rajčinová chuť.  Sunlemon – plody citronovo žltej farby, členitý strapec s vysokou násadou plodov. Odrody sú vhodné pre polné pestovanie a pestovanie v sklenníkoch či fóliovníkoch. Pri rýchlení intenzívne vetráme. zavlažujeme 1x týždenne veľkou dávkou vody. Osivo jednotlivých odrôd je v sáčku farebne rozlíšené.

Pestovanie.

Rajčiaky sú náročnou kultúrou, vyžadujú starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme. Na predpestovanie sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykúrených rýchliarni vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2. Kolíkové odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z pazúch listov. Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia spotreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia spotreba vody je počas zretia plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sa znížilo nebezpečenstvo praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

  

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks