Dart's Red spiraea japonica tavoľník C2L/ 25-30

Dart's Red spiraea japonica tavoľník C2L/ 25-30

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
8,00€
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 110620013
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Dart's Red spiraea japonica tavoľník už podľa názvu je známa jeho sfarbenie kvietkov, má výraznú tmavo červenú sfarbeniu kvietkov, tie kvitnú koncom jari až začiatkom leta. Listy sú tmavo zelené, kopijovitého tvaru. Vzrast kra je pekne hustý. ...

Popis produktu

Dart's Red spiraea japonica tavoľník už podľa názvu je známa jeho sfarbenie kvietkov, má výraznú tmavo červenú sfarbeniu kvietkov, tie kvitnú koncom jari až začiatkom leta. Listy sú tmavo zelené, kopijovitého tvaru. Vzrast kra je pekne hustý.

Spirea po slovensky tavoľník je hustý, bohato kvitnúci, opadavý ker s krásnymi drobnými kvietkami, vďaka svojmu vzrastu je výborný do živých plotov, ale i do skupiniek a samostatne. Pekné v aj pri cestičkách na výsadbu. V priemere dorastá ker do 75 cm. Listy má zelené a počas jesene sa mení sfarbenie na žltú. Na jar začiatkom mája až júna začína kvitnúť, rýchlosť rastu je pomalý a dobre mrazuvzdorný. Poloha na výsadbu je dobrá na slnku a v polotieni. Pôda je vhodná dobre odvodnená, dobrá je mierne kyslá až mierne zásaditá, zásobená s dobrými živinami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm
Elsanta jahoda stredne skorá kontajner
Evie 2 jahody stálerodiace kontajnerovane
Ostara jahoda stálerodiaca aromatická kontajner
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks