Lagada Baklažán dlhé plody bez horkosti 0,5 g

Lagada Baklažán dlhé plody bez horkosti 0,5 g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (2)
0,60 €
Výrobca: Semenárstvo
Kód produktu: 080120220001
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Vlastnosti odrody. Baklažán Lagada je stredne skorá odroda s dlhými plodmi excelentnej textúry a kvality.Teplomilná, veľmi úrodná odroda baklažánu, dorastá do výšky 70 cm. Plody sú strednej veľkosti (20 ...

Popis produktu

Vlastnosti odrody.

Baklažán Lagada je stredne skorá odroda s dlhými plodmi excelentnej textúry a kvality.Teplomilná, veľmi úrodná odroda baklažánu, dorastá do výšky 70 cm. Plody sú strednej veľkosti (20 – 25 cm, 300 – 400g), valcovité, podlhovasté, hladké, lesklé, tmavo fialovej farby s príjemnou chuťou (bez horkosti). Odroda je odporúčaná na poľné pestovanie (slnečné stanovište). Baklažán je vynikajúci pečený, pričom táto odroda je zvlášť vhodná na grilovanie.

Pestovanie.

Baklažán je teplomilná lahôdková zelenina s vysokými požiadavkami na agrotechniku. Vyžaduje humóznu, piesčito-hlinitú pôdu a výhrevné polohy. Vo voľnej pôde pestujeme iba v najteplejších oblastiach južnej Moravy a Slovenska. V chladnejších oblastiach využijeme prirýchlenie vo fóliových krytoch alebo skleníkoch. Pre predpestovanie sadby vysievame v polovici marca, na záhon vysádzame po 15. máji. Zberáme, keď je plod úplne vyfarbený, ale stále pevný.

HTS 4 - 5 g.
1 g semena obsahuje 200 - 250 semien.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm