Murano jahoda stálerodiaca rezistentná multiplat 10ks

Murano jahoda stálerodiaca rezistentná multiplat 10ks

Počet hodnotení: 0 Objednávky (27)
20,00 €
Kód produktu: 0401036
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Pri jahodách Murano sa jedná o viac krát rodiacu odrodu plodiacu od 1. Júna do konca októbra s 3 týždňovou vegetačnou pauzou v polovičke Júla. Plody sú svetlo červené, lesklé, strednej veľkosti, veľmi aromatickej chuti. Slad a kyslosť sú ro...

Popis produktu

Pri jahodách Murano sa jedná o viac krát rodiacu odrodu plodiacu od 1. Júna do konca októbra s 3 týždňovou vegetačnou pauzou v polovičke Júla.
Plody sú svetlo červené, lesklé, strednej veľkosti, veľmi aromatickej chuti. Slad a kyslosť sú rovnomerne vyvážené. Je vhodná na skladovateľské a expedičné využitie.
Jej najväčšou prednosťou v porovnaní s akoukoľvek inou dostupnou stáloplodiacou odrodou bežne dostupnou na trhu je celková rezistencia voči väčšine fungicídnych (hubových) ochorení ako je napr. Fitoftora, bortritida, pleseň sivá, odhnívanie krčku. Vďaka tomu nepotrebuje permanentnú Fungicídnu a Insekticídnu clonu počas vegetačného obdobia čo je veľké plus či už z ekonomického ako aj biologického hľadiska. S veľkou obľubou sa pestuje hlavne v UK, Belgicku , Taliansku.  

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks
Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks