Starburst berberis thunbergii dráč C2L

Starburst berberis thunbergii dráč C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 150420007
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Starburst berberis thunbergii dráč je opadavý ker, jeho mladé výhonky sú sfarbené do biela a svetlo zelenej, cez jeseň sa menia na tmavo červenú. Odroda je známa pre svoje sfarbenie lístia, základná farba listov je zelená, postriekaná bielou, ružo...

Popis produktu

Starburst berberis thunbergii dráč je opadavý ker, jeho mladé výhonky sú sfarbené do biela a svetlo zelenej, cez jeseň sa menia na tmavo červenú. Odroda je známa pre svoje sfarbenie lístia, základná farba listov je zelená, postriekaná bielou, ružovkastou a cez jeseň sa mení celé sfarbenie na tmavo červenú. Počas jary začínajú kvitnúť drobné žlté kvietky a neskôr v lete dozrievajú dekoratívne červené bobule.  Tie sa tvoria až do jari a prinášajú farbu do Vašich zimných záhrad. Ker dorastá do výšky 0.5m a šírky 0.7m. 

Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks
Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks