Trávne osiva na dosev a regeneraciu

Trávne osiva na dosev a regeneraciu
Najnovšie technológie nám umožňujú vybrať si semena na dosev a regeneráciu e veľmi rýchlym vzchádzaním, rýchlym zapojením a dosevom aj pri nízkych teplotách.
Zobrazenie mriežky:

Bar Power RPR Barenbrug trávne osivo univerzálne 1kg

(0)
Objednávky (14)

Bar Power RPR Trávnik s regeneračnou schopnosťou a vyššou toleranciou voči záťaži ! RPR je trávna zmes mätonohu trváceho s horizontálnymi výbežkami, ktorá je mimoriadne silná a regeneračná. RPR je ..

11,00 €

Rapid trávne osivo Barenbrug na dosev a regeneráciu

(0)
Objednávky (0)

Barenbrug Rapid je zmes najlepších registrovaných odrôd! Má vysokú odolnosť proti opotrebeniu a silný koreňový systém. Rýchla regenerácia po zime a rýchle vzchádzanie. Spoľahlivý a podľa testov najlep..

51,80 €
čakáme koncom apríla 2023

Resilient Blue Lawn Barenbrug mimoriadne odolná trávna zmes

(0)
Objednávky (4)

RESILIENT BLUE LAWN trávna zmes od firmy Barenbrug zvláda extrémne klimatické podmienky, vďaka novej technológii Resilient Blue®. Predstavuje ideálne riešenie pre plochy, ktoré sú vystavené pomerne si..

12,50 €

Resilient Blue sport Barenbrug mimoriadne odolná trávna zmes 15 kg

(0)
Objednávky (1)

Predstavuje ideálne riešenie pre plochy, ktoré sú vystavené pomerne silným účinkom extrémnych poveternostných podmienok. Zmes Resilient Blue Sport je perfektné riešenie pre hybridné športoviská, kde j..

158,80 €

RPR Šport Barenbrug trávne osivo extrémne odolné 15kg

(0)
Objednávky (0)

Barenbrug RPR SPORT trávna zmes má schopnosť regenerácie a najvyššiu intenzitu používania.S obsahom prípravku Yellow Jacket Water Manager! Najvyššia odolnosť proti opotrebeniu! Extrémne odolný a rýchl..

156,30 €

SOS trávna zmes Barenbrug na dosev a rýchlu regeneráciu

(0)
Objednávky (6)

SOS Barenbrug je najrýchlejšie riešenie na regeneráciu vášho trávnika! Najrýchlejšie klíčiaca trávna zmes, ktorá klíči aj pri nízkych teplotách pôdy, už od 4°C. Vďaka zmesi SOS sa „obdobie regenerá..

9,00 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)