Golden Princess spiraea japonica tavoľník C1.5L/ 20-25

Golden Princess spiraea japonica tavoľník C1.5L/ 20-25

Počet hodnotení: 0 Objednávky (1)
7,00€
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 110620016
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Golden Princess spiraea japonica tavoľník je známa pre svoje zlato žlté sfarbenie lístia, pre výraznú farbu je ho najlepšie pestovať v polotieni. Na jeseň s sfarbenie mení na červeno zlatú. Ker je zakrslý, má pekný oválnu formu vzrastu. Kvitnutie ...

Popis produktu

Golden Princess spiraea japonica tavoľník je známa pre svoje zlato žlté sfarbenie lístia, pre výraznú farbu je ho najlepšie pestovať v polotieni. Na jeseň s sfarbenie mení na červeno zlatú. Ker je zakrslý, má pekný oválnu formu vzrastu. Kvitnutie začína koncom júna až začiatkom leta, má pekné ružové drobné, ploché kvietky. 

Spirea po slovensky tavoľník je hustý, bohato kvitnúci, opadavý ker s krásnymi drobnými kvietkami, vďaka svojmu vzrastu je výborný do živých plotov, ale i do skupiniek a samostatne. V priemere dorastá ker do 1 x 1 m. Listy má zelené a počas jesene sa mení sfarbenie na žltú. Na jar začiatkom mája až júna začína kvitnúť, rýchlosť rastu je pomalý a dobre mrazuvzdorný. Poloha na výsadbu je dobrá na slnku a v polotieni. Pôda je vhodná dobre odvodnená, dobrá je mierne kyslá až mierne zásaditá, zásobená s dobrými živinami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm
Elsanta jahoda stredne skorá kontajner
Evie 2 jahody stálerodiace kontajnerovane
Ostara jahoda stálerodiaca aromatická kontajner
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks